Mekanımız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mekanımız

Bizim Mekan Burasi

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapDost Siteler

Lyrics (şarkı sözLeri)

2 posters
YazarMesaj
fataLity
Admin
Admin
fataLity

Kadın
Lakap : eL-nano
Mekanın : Rap Ülkesi
Ruh Halin : Lyrics (şarkı sözLeri) Tembel10

Ünvan
Tecrube Puanı:
Lyrics (şarkı sözLeri) Left_bar_bleue50/50Lyrics (şarkı sözLeri) Empty_bar_bleue  (50/50)
Oynadığın Oyun: İkariam İkariam
Takımın:

Lyrics (şarkı sözLeri) Empty
MesajKonu: Lyrics (şarkı sözLeri)   Lyrics (şarkı sözLeri) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 12:26 am

CezA -Yüksek GeriLim

cukursuz yok yol yolumda cukurum bol yaşamsa sanki bir test ineklik kar etmeksizin calışmak genede pes etme bu uzun bir hol boş lafın yeridir raf kırık kanat ucurmaz hareket gerekir kalk bal akmış hangi daldan bi bilsem harbi dalcam elalem olmuş hep han alemde kaçı ki prof ben evin delisi kork aklımda birikmiş probs bir anda söndüler puff ve rap ten aldığım hazsa benim verdiğim gaz sonunda kupada yok enerjim bitmez ama taklit edildikce değiştim bu cok doğal bir değişim sineklik taktım canıma kulaklıktan ses gecmez sulak alanlar azaldıkca ve sular aktıkca boşa ne yaparsa yapsın insan yeter ki gitsin hoşa ister beğen ister begenme zaten benim hep koşan eşşeğin anlamadığı tek şey değildir hoşaf...

nakarat

gigawatt carpı bin ton gel ye kabahat bende dost tozpembe tozpembe dosta acı kahve posta kandı dost gene baştan

gerilim çok yüksek ateşli her kitle bir kütle çarparsa dünyaya tam tertip benmi katlettim benmi bomba attım ormanları ben yakıp ben mi ağlattım savaşı ben açıp acep ben mi mahvettim işkence yapıp insanlığımı terkettim işlemler üretip hayat mı zorlaştırdım kitle imha silahları ben mi icat ettim şöyle icab etti ben hep rap yaptım söyle kifayetsiz ekip insan sattın kadrolaştık iyice kadrolaştırdılar memleketi kablolarla boğdular hep yüksek gerilim cemberi dertli gibi görünmekte usta olan şeytandır gerçek derdi olanı ezen ise insandır mercek altındayız gerçek üstü hayatlar ki gerceklerden bahseden her düşünce hep mi bayatlar...

nakarat

70 milyonun vebalini almaya çalışan politikacılar kadar hevesim yok politikaya şarkıcılar kadar kim ne isterse yapsın bırak benim zaten andım var benim andım rapim zaten kaynayan bir kanım var sanat düzen kanunlar başka düzen mafyalar en iyi düzen insanlık ama bu nasıl bir düzen abiler bu nası bir düzen ablalar bu gelişi güzel tablolarla olmaz işler baltalar keser acıkta tangalar yaptığım her besteden kendisine pay çıkartanlar oynadığı diziyle gerçek hayat arasında kalanlar yaralarıda çok büyük olanlarda sayemde kan ağlar kopya hayat haksız kazanç kahpe eser rüzgarlar bahçe kiraz doldu biraz bekle araz çıkmasın kin garez doldu kahpeler ki ceza nasıl yazmasın eza ceken dostun oldu görmedin ve oldu tuş bakıpta görmemezlikten geldiysen bence sende suç.

nakarat
fataLity
Admin
Admin
fataLity

Kadın

Ünvan
Tecrube Puanı:
Lyrics (şarkı sözLeri) Left_bar_bleue50/50Lyrics (şarkı sözLeri) Empty_bar_bleue  (50/50)
Takımın:

MesajKonu: Geri: Lyrics (şarkı sözLeri)   Lyrics (şarkı sözLeri) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 12:29 am

CezA ft NarkoZ - DertLer Biter Mi ?

narkoz verse

bilirsin bazen kosmak gerek neden bilmeden kaybi görmeden& ayibi göm beden ayikana kadar hadi tana kan akitana kadar&
budur tek bedel vurur yok eder vurgu sok eder kurgu çok keder& bakip mahfeder savas baslar çekin nefer vede alin siper&
benim projem ortadogu soy kirimi benim nehirim ortadogu kan kizili benim götürüm orta dogu son satiri& yasam
isler yok ayibi& nasil olacak bir yol göster önce olamayacagindan degil& önce olurundan bahset bana böylesine delirircesine haykirip isle&
zaman geçer fakat kalan zaman olur dönence& olup bitense yaramada merhem olamadi neyse budur iste olasi düsünce& 6. histir nefret altina yatinca
alabora olan akil odalari servetidir asli mecnunun& kader ister bu da akil oyunu ikamet ettigim bu iktidarin getiri ve götürüsünün öte bi tarafina tutunamadan
kirildi can gelir bir ses biraz dayan lan& öbür taraftan açik bu candan aklim kaçar kaçik degilim aptal iyi dinle aklin sasar düser bu zar vede yasam kumar...

nakarat
kalksan bir dert otursan bir dert bitsin desende dertler bitermi& kitlendi kendi kendine sitem sabredersende dertler biter& heyhat kimi duyalim heyhat kime uyalim berbat bir yerde duralim...

ceza verse

palaspandiras dalarsan tasma takarlar bir yakalarlarsa sen ne koz varsa bas& varmi hasma kastin tas makas kagitta kurtarmaz& bul karayi al parayi dal saraya
bir eline yag ötekine de bal kaliyor& günbegün oldu anbean her parada malda göz kaliyor kansa kan& hep düsün tasin rapti marsim hayat heryerde ve hep yol arsin&
herkes mehtaba karsi oturmus ben ise gelecege tam gelecege karsiyim& günler geçiyor vaktimiz doluyor elezen kendini baki saniyor elezen tek sekilde öldürür
ama azrail cani her türlü aliyor& kimi dijital kimi saatli maarif biri kafasi kel biri sahte arif& git gidebilirsen yok bir taarif kirk haramilerin önünde kim& var alem raks eder
ben hep sakin arap kizi camdan bakar& lakin amerikan füzesi gelip alir aksi seytana uyma sen tut bir taksi& yaptigim rap degil rap in eki tuz kattigim çorba bu
hepimizin& kulpu kirik küpte degil hazinemiz buz bu mevsim hiç ses kesmemek gerekmekte& pes demek gerekse bile dememek gerek& yeraltindan çikan ses
bu kez çikip ezecek kim varsa karsi delecegiz arsi tek yürek...

nakarat

narkoz verse

bilirsin bazen durmak gerek özlemi bilmeden hasreti çekmeden aksami görmeden& bunun akisinin yeni nakisina hismini gösteren&
7 kita birlesir onun adi için hadi cani biçin hadi kana kana için hadi& kimi peçe için içi dolu petrolu pisligin bosver inlesin buysa istegin&
terör isteyin ölüm isteyin yakip yikip yetmez deyin& sehidimi kefenede gömebilecek hedefe ölesi kitlenin imf gibi& kölesi kitlenin sira verip olmaz
ülkemde para verip isler islerin& bilincime kazinan geçmisi istemem birincinin pisligi bu binicinin emeline ulasamadan& atesle fisegimi heyhat savas var
kalkin herkes siper alsin& pala kama sira sira onun adi para özel bir paraf ister ayri bir rafta dünya senin dünya benim peki dünya kimin& hadi bunu belirleyin hadi
yine geveleyin hadi bu yara derin deli gibi eseleyin hadi& hep ayni gündem bu kokona gasp ister bikana kadar darp izden& bu drama dedikodu gibi yeni konu ekler o pistten emir verip yönetenler varken hapisten...

nakarat

ceza verse

bugünden düne hiç dogmaz günes patron dedi is kalk lan güres ve günden güne degisilmez bu ne is kurdugun saltanata kusmu tünemis&
düsmez kalkmaz bir allah nefis ile savasta kim müdaafa& bana ki soru soran olmazsa olmaz sira sanada gelecek simdi in assagi&
yalani yanina kalani yakalar yalaka takilani paralariz kazik atani yatalak ederiz& ekibi saglam geçinen kim varsa ters döner iste bu rap tertemiz&
para için oynanmaz bu rap oyunu underground da gencler hep yariyor& disko dansi degil bu geçer boyunu psikopatlik öldü rap yasiyor&
hadi gene beni yaka paça tutup atin hadi kumbara cebim son para cebimde ki& ve kapkara denizin mekani karafaki on sene de dolar ama kimin umrunda ki&
sen bos verip genede kos ceza yerinde bekleme bunun sonu cok fena& ne eli ne dili ve ne de keli lekelidir bir ise yaramayan elalemin cenesidir&
aynaya bakip dedim gül o da bana diken istesekte duramayiz hayatta yok fren& ve tsunami öncesi deniz süt liman ve tsunami sonrasi hayat can sikan&
enemy yol tikar önemi yok tika bitti acilarin cennet senin ana& sen cok agladin yerime aglama nur beyazi kal ama karalar baglama...
fataLity
Admin
Admin
fataLity

Kadın

Ünvan
Tecrube Puanı:
Takımın:

MesajKonu: Geri: Lyrics (şarkı sözLeri)   Lyrics (şarkı sözLeri) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 12:33 am

CezA - Hiç Yok Deme Hit Çok

luiz beat i verir ben de yazarim kabaca hiphop bu& queens köprüsüne benzer köprüm& köprüyü geçene kadar ayiya ayi derim atimada deh& basina haber verin geliyor zafer ama bu sefer geridekiler terste& dünyada her insan sanki bir dertte telesekreter yapacak yerine beste& karanlik seritler daralmis delikler bir çiktim evimden sel akti pesimden& ve kapidan bak mart a akilli ol yakacak ne kürek kalir nede kazma& arkadasina saril kisasi rapini bir bile cogu bilmez ama asil rapin hasi battle& anaforuma kapilma düsünmek için git para fonuna para yatir ve yenilene katil...

nakarat
hiç yok deme yapacagim hit çok& kim korkar bu rhyme dan ve flow dan& dans eyle bounce eyle olur ortam& dert degil sen çekil burasi güvenli...

canima tak edeni konusurum adimi rapine katana takarim& acida yeni tad alin halida ucarim ben ali baba gibi masala kanani silerim eline veririm gerçegi sen iste hep& bu en içten text diken üstünde kek tren kaçti bak inek bakti hep çiçek topla git pembedir senin rüyan flex benim teknik& teneke çalmadan bir teki dans eder öteki bounce eden ekibi pause eden& o gene ben yeniden gene derinden belkide gene klasik adin batacak elimde...

nakarat

gene kalemi alirim elime delisi benim evin çala kalem çala düsünce dalarim okyanusa& bu sonuçta bin yildir devam eden bir rapin berisi geride kalan kapisamaz bire bir& yolu kes bana kastin mi var kuyu kaz& bana pes de yoksa holocaust yetmez& ne dediysek zaten herkez sokta c e z a luiz hadi basla& katlariz boshporus hep primetime 36 laklak etmez tam rhyme& enemy nerede baskin beles bir yerden& korkmus düsman düsmez yere biz erken a ma ma ma ma mikrofon kal geride korkak ol biz geldik kalk ayaga yattiysan densiz& bu rapime back yok bu yakin atak korku dolu batak istanbul[/b][b]
fataLity
Admin
Admin
fataLity

Kadın

Ünvan
Tecrube Puanı:
Takımın:

MesajKonu: Geri: Lyrics (şarkı sözLeri)   Lyrics (şarkı sözLeri) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 12:35 am

CezA - SihirLi Bir Değnek

yaşlandın ama büyümedin herkez gibi hergün taslandin ama tüymedin hiç ilk önce sen küsmedin& manasiz tavirlara anlam araken düstün kalktin aslanlarin aleminde istemeden kükredin& kul hakkiyla kesen dolarsa yagmur bekleme karnin doyar fakat karabasansa her gece& hayat bir oyun zaten hepimiz tektek elenecez kanarsak arkadasa biz ondan önce deliricez& sanma hayat tek renk bir tek ölüm tek denk denge bozuk tekmeyle düser herkez tek tek& mustang in olmus ne yazar yoksa ekmek bas tekme dostuna sen basta düssün masken& saglam zannedersin gemini birden bire o yana yatar ki benim degil bu senin hatan basarsan tetige silah atar& dost ve düsman karisir kar mi kalir yanina bu gün zaten çoktan bitti nasip denir yarina& tamam sensin en iyisi ne var ki kahpe dostlar hepsi istismar pesinde sahte notlar eksi& imaj sende böyle bilinsin sen istersen bir uyan sersemlikten kurtul kendine bir gel önce gerçek sen bir dirilsin...

nakarat

degme degme benim keyfime istersen sev insan istersen sevme& sihirli bir degnek iyilik seyrek egilip düsmektense var ölmek...

elimde var bir bardak içinde bir ömür var eninde sonunda gelince ecel içer kanar& hirsinla yok olursun zaten son hep hirstan dogar& sabirsa zaferi getirir ondan sonra yürünür eceli gitte gecele& tüm suçlar hepsi sicile doldu semerin arada bir de bir kemeri sikta düsmesin o sahte kisilik& ki yanina kar mi kalacak acaba yaptigin her bi hamle ya kanina kanmi katar acep o taktigin sahte maske& yarina nasip bu güne kasit ya da düne yazik acinasi insanlar ki bayat hayat zaten acimasiz& sen ol sakin her an takip ve bir an bos kalinca dürttü seytan en üst kattan düstün asaga yoktu tahsil& al sil her tarafta leke var her tarafta çete var en baba geçinenin bi kursunluk isi var& can ucuz ecel pahali hep kuduz köpek var her bir yeride sarsa it kurt köpekten mi korkar...

nakarat

hiç düsündünmü herseyi birakip gitmeyi kazandigin ekmegi bölüsüp insani sevmeyi& hayatla dövüsüp dostunla barisik gezmeyi& korktugun yerde bile düsünme sakin pes etmeyi& bize verilen bir can kucagini ac insan oglu bir gün var bir gün yokki zaten kim kalan& ey ademoglu ögret ve ögren her zaman yasam bir yol biz düztaban kosmak kolay sanan& kursun geçirmez bir beden yok ki erken solan var oldum olasi gördügüm her kez hep gözleri dolanlar& göz dolduran davranis can aldiran tavirlar yalan yanlis inanis ve komplo dolu hayatlar& düsürenin dostu çok olur düsünenin hiç üsüyenin dostu en fazla düsenin ki kadar& darmadagin olmus yerler herkez kendi ipinde umut dengesiz dagilmis dünyanin ekseninde...
fataLity
Admin
Admin
fataLity

Kadın

Ünvan
Tecrube Puanı:
Takımın:

MesajKonu: Geri: Lyrics (şarkı sözLeri)   Lyrics (şarkı sözLeri) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 12:37 am

CezA ft DaPoet - Son Söz

ceza verse

bul bir yol da yaz, kaleme güç ekle tortu dolu bardak kirk kanaat, kirik kanatlar ucurmaz sis cöker isini saglama al adi kalici ol her zaman, adi batsin savas acani dumana kattim, yazdim gece gündüz ama adi sanat olmaz, sanat yapani gördüm hiç adi kalmaz zaten aci cok her gün ikiye katlar, icraatmi icatmi icrami bu yaptigim körü körüne bi saplanti su içimdeki dünya disardan büyük, elimdeki kalemi kiramaz ki hiç bir güç, iyi gün kötü elimde hep defter, önümde hep diken ve ölüme kaç var, kim yazar sayfalar sayfa dolar arkamizda bekler tayfalar.

DaPoet verse

tam vakti bu yan bakisli kem gözleri ritimle katletmenin, rap kimin benim rap kimin senin rap kimin onun rap kimin bizim, ayni sofrada sen ben dünya ayni aynada git gel rüyalarinin içinde bogulup dururken hizima kapilsin hadi onca furya, ben kendimim kendim kadar hep kendimi kendim yazar yek bi derdimi anlattim yek bi dost cikmadi bana rapim kadar bildigim kadar bilmediklerim var ama müzik böyle birsey degil kara kitada aclik var be alim tek zenci de usa de degil

nakarat
sence ilk amaç ne yasam, ders veren sence kim hayat, hic degismeyen ise kader, son sözü söyler hep ölüm...

ceza verse

ilham olda gel ilham al ve ver tadina bakmadan konusma kes, bakakalan sasakalan donakalir eller, bala banan kazanir elini ve deli gibi gezinir etrafta gözüde hep yasta olani göremeyen kazanamaz, erken giden her dönem degisiyor gündem ve biz görüyoruz yaziyoruz içten, dünemi takili kalalim acaba yada yarinami bakalim aciyi kana kana içelim adimizi mezara degil daga tasi kaziyin acilar akin akin geliyo biz eritiyoruz akli aciyoruz hadi bize baglan kaderide biliyoruz her gün rapimi ben inat için atiyorum arasira bile saklanmam ön saftayiz hedefte dünya.

DaPoet verse

dal hadi müzik setine ortadan zati farki yok alayinin arto dan hangi sarlatan, dil uzatti kim tutupta catlatir bak her bir rhyme cihani mesken bildi bu kalem otur yaz dinlesin o zaman kader kolpayla yikilmaz benim kalem kari gibi dedikodu dedikodu yeter, duyduklarim ve gördüklerim yazdiklarim ve bildiklerimdir, umduklarim ümitlerim sunduklarim ve de benim hedeflerimdir birak onlarda bende kalsin yine zaman herseyi katletmisken birak kulaklarin bizlekalsin senelerce onlar kirletmisken.
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Lakap : JoKêR
Mekanın : Sanal Rap Ülkesi
Ruh Halin : Lyrics (şarkı sözLeri) Karizm10

Ünvan
Tecrube Puanı:
Lyrics (şarkı sözLeri) Left_bar_bleue120/100Lyrics (şarkı sözLeri) Empty_bar_bleue  (120/100)
Takımın: Galatasaray Galatasaray

MesajKonu: Geri: Lyrics (şarkı sözLeri)   Lyrics (şarkı sözLeri) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 10:19 am

Teşşekkürler
https://makanimiz.yetkin-forum.com
fataLity
Admin
Admin
fataLity

Kadın

Ünvan
Tecrube Puanı:
Takımın:

MesajKonu: Geri: Lyrics (şarkı sözLeri)   Lyrics (şarkı sözLeri) Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 4:15 pm

ne demek Very Happy
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Lakap : JoKêR
Mekanın : Sanal Rap Ülkesi
Ruh Halin : Lyrics (şarkı sözLeri) Karizm10

Ünvan
Tecrube Puanı:
Lyrics (şarkı sözLeri) Left_bar_bleue120/100Lyrics (şarkı sözLeri) Empty_bar_bleue  (120/100)
Takımın: Galatasaray Galatasaray

MesajKonu: Geri: Lyrics (şarkı sözLeri)   Lyrics (şarkı sözLeri) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 6:14 pm

Devamı varmı Süper
https://makanimiz.yetkin-forum.com
fataLity
Admin
Admin
fataLity

Kadın

Ünvan
Tecrube Puanı:
Takımın:

MesajKonu: Geri: Lyrics (şarkı sözLeri)   Lyrics (şarkı sözLeri) Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 6:16 pm

Ceza'nın son çıkan maxi singLe'ı bu

Lyrics (şarkı sözLeri)
1 sayfadaki 1 sayfası